Samsung UE46D6100
| Tulajdonság | Részlet |
|---|---|
| Modell | Samsung UE46D6100 |
| TV típusa | LED |
| Méret | 46" (117cm) |
| Felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| 3D | Igen, aktív szemüveges |
| 2D - 3D konverzió | Igen |
| Tuner | DVB-T DVB-C Elektronikus műsorújság (EPG) Teletext PIP (Kép a képben funkció) |
| Hangteljesítmény | 2 x 10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| Alkalmazott technológiák | Samsung Apps Samsung Social TV Smart Hub Wide Color Enhancer Plus 3D hangtechnológia Connect Share Movie Anynet |
| Csatlakozók | HDMI: 4db USB: 3db Scart Komponens Kompozit Ethernet (LAN) Optikai hang kimenet Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
| Dimenziók (Talppal) | 89cm x 60.1cm x 25.5cm |
| Súly | 12.7 kg |
| Fogyasztás | 59W |
Telefon: 06-70-29-442-29
E-mail: info@jótévék.hu