Samsung UE32D5000
| Tulajdonság | Részlet |
|---|---|
| Modell | Samsung UE32D5000 |
| TV típusa | LED |
| Méret | 32" (81cm) |
| Felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Tuner | DVB-T DVB-C Elektronikus műsorújság (EPG) Teletext |
| Hangteljesítmény | 2 x 10W |
| Dolby Digital | Van |
| Csatlakozók | 2 x HDMI 1 x USB Optikai hang kimenet CI+ interfész |
| Dimenziók (Talppal) | 76.2cm x 53cm x 24cm |
| Súly | 10.2 kg |
Telefon: 06-70-29-442-29
E-mail: info@jótévék.hu