Samsung QE75Q77TAT
| Tulajdonság | Részlet |
|---|---|
| Modell | Samsung QE75Q77TAT |
| TV típusa | QLED |
| Méret | 75" (189cm) |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 4K (3180 x 2160) |
| Smart TV | Igen |
| Wifi | Igen |
| Hangteljesítmény | 2 x 10W |
| Dolby Digital | Van |
| Tuner | DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 Elektronikus műsorújság (EPG) Teletext |
| Funkciók | HDMI-CEC támogatás DLNA támogatás Böngésző |
| Csatlakozók | 4xHDMI 2xUSB Ethernet WiFi Optikai hang kimenet CI+ interfész |
| Dimenziók (Talp nélkül) | Szélesség: 167.54 cm Magasság: 95.96 cm Mélység: 6.04 cm Tömeg: 36 kg |
Telefon: 06-70-29-442-29
E-mail: info@jótévék.hu