Philips 55PUS6162
| Tulajdonság | Részlet |
|---|---|
| Modell | Philips 55PUS6162 |
| TV típusa | LED |
| Méret | 55" (139cm) |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 4K (3180 x 2160) |
| Smart TV | Igen |
| Wifi | Igen |
| Hangteljesítmény | 2 x 10W |
| Dolby Digital | Nincs |
| Tuner | DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 Elektronikus műsorújság (EPG) Teletext |
| Funkciók | HDMI-CEC támogatás DLNA támogatás Böngésző |
| Csatlakozók | 3xHDMI 2xUSB Ethernet WiFi Optikai hang kimenet CI+ interfész Komponens |
| Dimenziók (Talppal) | Szélesség: 124.4 cm Magasság: 78.3 cm Mélység: 26.2 cm Tömeg: 15.4 kg |
Telefon: 06-70-29-442-29
E-mail: info@jótévék.hu