Hisense 55A6G
| Tulajdonság | Részlet |
|---|---|
| Modell | Hisense 55A6G |
| TV típusa | LED |
| Méret | 55" (138cm) |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 4K (3180 x 2160) |
| Smart TV | Igen |
| Wifi | Igen |
| Hangteljesítmény | 2 x 8W |
| Dolby Digital | Van |
| Tuner | DVB-T DVB-T2 Elektronikus műsorújság (EPG) Teletext |
| Funkciók | HDMI-CEC támogatás DLNA támogatás Böngésző |
| Csatlakozók | 3 x HDMI 2 x USB Ethernet WiFi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
| Dimenziók (Talppal) | Szélesség: 123.2 cm Magasság: 77.3 cm Mélység: 29.1 cm Tömeg: 11.5 kg |
Telefon: 06-70-29-442-29
E-mail: info@jótévék.hu