LG 42LN5400
| Tulajdonság | Részlet |
|---|---|
| Modell | LG 42LN5400 |
| TV típusa | LED |
| Panel típusa | IPS |
| Méret | 42" (106cm) |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Hangteljesítmény | 2 x 10W |
| Dolby Digital | Igen |
| DTS | Igen |
| További hang jellemzők | - Virtual Surround Plus - Clear Voice II (párbeszéd kiemelés) |
| Tuner | DVB-T DVB-C Elektronikus műsorújság (EPG) Teletext |
| Funkciók | HDMI-CEC támogatás DLNA támogatás PVR támogatás Böngésző |
| Csatlakozók | 2x HDMI 1x USB Optikai hang kimenet CI+ interfész Scart Komponens Kompozit |
| Dimenziók (Talppal) | Szélesség: 96.8 cm Magasság: 62.8 cm Mélység: 23.5 cm Tömeg: 10.4 kg |
Telefon: 06-70-29-442-29
E-mail: info@jótévék.hu