Philips 24PFT4022
| Tulajdonság | Részlet |
|---|---|
| Modell | Philips 24PFT4022 |
| TV típusa | LED |
| Méret | 24" (60cm) |
| Felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Tuner | DVB-T DVB-T2 DVB-C |
| Hangteljesítmény | 2 x 3W |
| Csatlakozók | 2x HDMI Scart USB Optikai hang kimenet Fejhallgató csatlakozó CI+ interfész |
| Dimenziók (Talppal) | 56.2cm x 34cm x 11.8cm |
| Súly | 3.2 kg |
| Fogyasztás | 19W |
Telefon: 06-70-29-442-29
E-mail: info@jótévék.hu